адвокат правові послуги, правова допомога
адвокат правові послуги, консультації, допомога
адвокат правові послуги, консультації, допомога
адвокат правові послуги, консультації, допомога
реклама в інтернеті, адвокат правові послуги, консультації, допомога
адвокат правові послуги, консультації, допомога
адвокат юридичні послуги, консультації, допомога
адвокат кваліфіковані правові послуги, консультації, допомога
адвокат кваліфіковані правові послуги, консультації, допомога
адвокат юридичні послуги, консультації, допомога
адвокат юридичні послуги, консультації, допомога
адвокати послуги, консультації, допомога


ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ
ЗРАЗКИ ЦИВІЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ
(юридична допомога адвоката у цивільних справах).

        Зі змісту заперечення на касаційну скаргу Ви дізнаєтесь:
 • “Як правильно споживачу захистити свої права та інтереси?”;
 • “Як продавцю (виконавцю) захистити свої права в суді від вимог недобросовісного споживача?”.
 • __________________________________________________________________________


          Зразок заперечення на касаційну скаргу.

  Вищий спеціалізований суд України з            
  розгляду цивільних і кримінальних справ      
  (до судової палати у цивільних справах),      
  вул. П. Орлика, 4-А, м. Київ, 01043.              

  Представника відповідача: громадянина      
  України адвоката (П.І.Б.) Договір про            
  надання правової допомоги від _________ р.
  _______________________________________,
  (адреса, поштовий індекс)
  (відповідач громадянка України (П.І.Б.),    
  _______________________________________.
  (адреса, поштовий індекс)


  ЗАПЕРЕЧЕННЯ
  представника відповідача на касаційну скаргу в цивільній справі № ____

  Ухвалою судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (П. ініціали) від __.__.____ року, відкрито касаційне провадження у цивільній справі № ____за касаційною скаргою на рішення ____________ міськрайонного суду Київської області від __.__.____ року та ухвалу апеляційного суду Київської області від __.__.____ року, за позовом П.І.Б. до суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи (П.І.Б.) “про захист прав споживача”.

          Строк для заперечення на касаційну скаргу надано до __.__.____ року.

  По суті касаційної скарги я, адвокат (П.І.Б.), маю нагоду звернутися до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ із запереченням представника відповідача на касаційну скаргу, як представник відповідача за угодою про надання правової допомоги № 1-2 від __.__.____ року, а також як особа, що брала участь у даній цивільній справі у суді першої інстанції за угодою про надання правової допомоги № 1-9 від __.__.____ року.

  I. Підстави для заперечення представника відповідача на касаційну скаргу.
  1. Обставини справи, викладені у касаційній скарзі не обґрунтовуються належними доказами.
  В суді першої інстанції відповідачка, СПД ФО (П.І.Б.), щодо позовної заяви громадянки (П.І.Б.) “про захист прав споживача” пояснила, що:
  - в кінці лютого місяця 2010 року позивачка (П. ініціали) з іншим продавцем ринку на ім’я Вікторія просили її визначити причину пошкодження шкіряної куртки;
  - на прохання зазначених осіб СПД ФО (П. ініціали) повідомила їм, що на її думку шкіряна куртка була піддана обробці олією;
  - інших правовідносин з позивачкою (П. ініціали) СПД ФО (П. ініціали) не мала, отже угода купівлі-продажу шкіряної куртки між позивачкою та відповідачкою ні в усній, ні в письмовій формі не укладався.
  За таких обставин, СПД ФО (П. ініціали) не знає у кого, коли, в якому місці, за якою ціною позивачка придбала шкіряну куртку. Отже, у даній цивільній справі, відповідач не може бути належною стороною.
  Окрім цього, позивачкою, в порушення вимог Закону України “Про захист прав споживачів”, не надано суду письмові докази у підтвердження, що між нею і СПД ФО (П. ініціали) було вчинено усний чи письмовий правочин.
  Пунктом 7 частини 1 статті 1 Закону України “Про захист прав споживачів” (у визначені термінів) встановлено, що; “Договір - усний чи письмовий правочин між споживачем і продавцем (виконавцем) про якість, терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція.
  Підтвердження вчинення усного правочину оформляється квитанцією, товарним чи касовим чеком, квитком, талоном або іншими документами (далі – розрахунковий документ)”.

  2. Відповідно до положень Закону України “Про захист прав споживачів” права позивачки не були порушені.
  Позивачка у суді першої інстанції пояснила, що:
  - шкіряна куртка була придбана у вересні місяці 2009 року для її дочки, яка була присутня при купівлі шкіряної куртки;
  - придбана шкіряна куртка була передана для особистих потреб дочки.
  Зазначене стверджується змістом касаційної скарги: “Куртка, як сезонний товар була куплена мною в вересні 2009 року, коли було тепло, а одягнута донькою була тільки під час холодів перед новим 2009 роком”.
  За таких обставин, позивака купила куртку не для особистих потреб, а отже не може, відповідно до вимог Закону України “Про захист прав споживачів”, вважати себе споживачем придбаної нею куртки.
  Пунктом 22 частини 1 статті 1 Закону України “Про захист прав споживачів” (у визначені термінів) встановлено, що: “Споживач - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника“.
  Таким чином, виходячи із зісту Закону України “Про захист прав споживачів”, позивачка не є споживачем, не може знати, як придбаний нею товар використовувався її дочкою, а отже позивачка не мала права звертатися до суду у якості споживача шкіряної куртки.

  3. Обставини справи обґрунтовуються недопустимими доказами.
  Суддя першої інстанції не відмовляв у задоволенні клопотання позивачки про допит свідків. У позивачки, відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, була можливість забезпечити у суді допит свідків під присягою, тим більше, до таких свідків були запитання і у відповідачки, і у мене - представника відповідачки.
  Позивачка мала можливість провести експертизу щодо визначення причини пошкодження шкіряної куртки, а також забезпечити участь у цивільній справі своєї дочки, яка майже два сезони володіла та користувалася шкіряною курткою.
  У пункті 9 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 5 від 12.04.96 року із змінами, внесеними згідно з Постановою Пленуму Верховного Суду України № 15 від 25.05.98 року, на який посилається позивачка у касаційній скарзі, роз’яснено судову практику щодо застосування статтей 43, 44 Цивільного кодексу Української РСР, який втратив чинність на підставі Цивільного кодексу України № 435-IV від 16.01.2003 року. Правовідносини, які є предметом спору, та на які посилається позивач, згідно її поясненю, виникли у вересні місяці 2009 року.
  З 01.01.2004 року набрав чинності новий Цивільний кодекс України № 435-IV від 16.01.2003 року, статті якого, враховуючи зміни у суспільстві, більш повно регулюють цивільні правовідносини не звужуючи зміст та обсяг існуючих прав і свобод людини.
  Нові положення ч. 1 ст. 218 ЦК України більш повно регулюють правовідносини, що зазначені у позовній заяві, тим більше відповідачка заперечує факт вчинення правочину: “Заперечення однією із сторін факту вчинення правочину або оспорювання окремих його частин може доводитися письмовими доказами, засобами аудіо-, відеозапису та іншими доказами. Рішення суду не може ґрунтуватися на свідченнях свідків”.

  Згідно матеріалам цивільної справи № ___ позивачка в процесі розгляду даної цивільної спрви, навіть, не намагалася надати суду жодного належного чи допустимого доказу, які б:
  - стверджували позов;
  - підтверджували ті обставин, якими позивачка обґрунтовує свої позовні вимоги.
  Враховуючи перелічені заперечення на касаційну скаргу, вважаю, що рішення ______________ міськрайонного суду Київської області від __.__.____ року та ухвала апеляційного суду Київської області від __.__.____ року - ухвалені з додержанням норм матеріального і процесуального права, а касаційна скарга (П. ініціали) не може вважатися обґрунтованою.

          ПРОШУ Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, на основі пункту 1 частини 1 статті 336, статті 337 ЦПК України:
  - відхилити касаційну скаргу (П.І.Б.) і залишити рішення ______________ міськрайонного суду Київської області від __.__.____ року та ухвалу апеляційного суду Київської області від __.__.____ року без змін.

          Додатки першому адресату:
  - оригінал угоди про надання правової допомоги № 1-2 від __.__.____ року;
  - копія свідоцтва про право заняття адвокатською діяльністю.

          Представник відповідача адвокат за угодою _________________ (П. ініціали).
  (Дата).

  _____________________
  Додаткові пояснення адвоката _____________________
          Відповідно до частини 1 статті 328 ЦПК України у разі одержання касаційної скарги, оформленої згідно вимог статті 326 ЦПК України, суддя-доповідач протягом трьох днів вирішує питання про відкриття касаційного провадження, про що постановляє відповідну ухвалу, витребовує справу, надсилає копії касаційної скарги та доданих до неї матеріалів особам, які беруть участь у справі, і
  встановлює строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на касаційну скаргу.
          Слід зауважити, що Цивільний процесуальний кодекс України не вимагає від особи, яка подає заперечення на касаційну скаргу, додавати до цього заперечення його копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
  __________________________________________________________________________

  До Вашої уваги також пропонується:
  • Зразок касаційної скарги “на рішення апеляційного суду”.
  • Зразок заяви “про перегляд судового рішення у цивільній справі”.
  • Зразок клопотання “про зупинення виконання судового рішення”.

  Сторінки: |1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|

  ***
  Сторінки: |1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|